HİZMETLERİMİZ

HEMEN ARAYIN

KAÇAK TESPİTİ

Sıhhi tesisatınızda olası bir sorunda evinizdeki tüm eşyalarınız sular altında kalabilir. Bu nedenle tesisatınızda bir kaçak varsa hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. 

PİS SU & TEMİZ SU

Kütahya su tesisaçısı olarak pis su ve temiz su sıhhi tesisat işlerinizi itina ile yapıyoruz. Ayrıca su tesisatınızdaki sorunları tespit ederek oluşan arızaya gereken müdahaleyi yapıyoruz.

TAMİRAT TADİLAT İŞLERİ

Musluk, banyo ve mutfak bataryalarının montaj ve tamiri, klozet, rezervuar montajı ve tamiri, su sayacı montajı, bulaşık ve çamaşır makinesi bağlantısı gibi aklına gelen tüm işler.

PETEK TEMİZLİĞİ

Kalorifer peteklerinizin içi zamanla oksitlenerek kirlenir. Bu nedenle tesisat içerisinde sirkülasyon sorunu yaşanabilir. Belirli periyotlarda petek temizliği yapılması hem kombiniz hem de petekleriniz için önemlidir.

TIKANIK TESİSAT AÇMA

Eviniz ve iş yerinizdeki tuvalet ve mutfağınızda yer alan tahliye boruları kullanıma bağlı olarak  farklı nedenlerle tıkanabilir. Tıkanan giderleriniz en hızlı şekilde açılmaktadır.

HEMEN ARAYIN

7 gün 24 saat aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Su tesisat tamiri Musluk tamiri ve montajı Klozet ve rezervuar tamir ve montajı Su sayaç montaj Bulaşık Makinesi ve Çamaşır Makinesi Bağlantısı Su deposu montaj ve tamiri Süzgeç tıkanıklığı açma Termosifon Montaj Şofben Montaj Kombi Montajı Ocak Montajı Banyo dolap montajı Korniş Takma Mutfak su tesisatı Petek temizliği Radyatör bakım ve temizliği Su kaçak tespit Tuvalet lavabo mutfak gideri tıkanıklığı açılması Musluk arıza ve tamirleri Klozet veya rezervuar arıza ve tamiri Duş bataryası tamiri Her türlü su tesisat yapı malzemeleri montajı Banyo vitrifiye malzeme montajı Hilton lavabo montajı Lavabo musluk tamir ve montajı Su Tesisat Servisi Duş teknesi montaj Sifon tamiri Klozet kaçak tamiri Rezervuar iç takım montajı ve tamiri Küvet montaj Su saati kaçakları tamiri Sıhhi Tesisat Kaçak ve Sızıntılarının Tespit ve Onarımı Pis Su Tıkanıklıkları Tespiti Doğalgaz tesisatı tamiri Kalorifer tesisatı su eksiltmeleri Su ve doğalgaz tesisat tamir Doğalgaz kaçak bulma Su Kaçağı Tespit Yerden ısıtma Tesisatı Temiz su Tesisatı Evye montaj Yerden Isıtma Sistemi (Mobil Sistem) Temizlik gibi işlerinizde Kütahya Su Tesisatçısı